freegame
AmiGo.IdLe.Ro
.::WeLcOmE tO ThE sTrEEt oF gUnS tHe AmIgO wOrLD!::.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
freegame | Inregistrare | Login
POZE FREEGAME
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: lonely_32 la Simpatie.ro
 | Femeie 24 ani Valcea cauta Barbat 26 - 57 ani |
|
AmiGo
Administrator
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 192
|
|
Cum sa iti pui ce melodie vrei la intrarea in joc 1.Pentru inceput va alegeti o melodie care sa fie mp3.(orce melodie vreti voi doar sa fie mp3). 2.Melodia aleasa o copiati in cstrike/media. 3.Stergeti de acolo fisieru de muzica "gamestartup" si ramane doar .mp3-ul vostru. 4.Acum redenumiti mp3-ul pe care l`ati copiat in cstrike/media in "gamestartup"(sa nu punetzi si apostrof-urile ->""<- il denumiti simplu in gamestartup
30.2KB
_______________________________________ admin
|
|
| pus acum 18 ani |
|