freegame
AmiGo.IdLe.Ro .::WeLcOmE tO ThE sTrEEt oF gUnS tHe AmIgO wOrLD!::.
Lista Forumurilor Pe Tematici
freegame | Inregistrare | Login

POZE FREEGAME

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
lonely_32 la Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Valcea
cauta Barbat
26 - 57 ani
freegame / ==> TutoriaLe <== / Cum sa iti pui ce melodie vrei la intrarea in joc Moderat de gabi
Autor
Mesaj Pagini: 1
AmiGo
Administrator

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 192
Cum sa iti pui ce melodie vrei la intrarea in joc   
1.Pentru inceput va alegeti o melodie care sa fie mp3.(orce melodie vreti voi doar sa fie mp3).
2.Melodia aleasa o copiati in cstrike/media.
3.Stergeti de acolo fisieru de muzica "gamestartup" si ramane doar .mp3-ul vostru.
4.Acum redenumiti mp3-ul pe care l`ati copiat in cstrike/media in "gamestartup"(sa nu punetzi si apostrof-urile ->""<- il denumiti simplu in gamestartup

cum iti pui melodie vrei intrarea joc cum iti pui melodie vrei intrarea joc  inceput alegeti

30.2KB


_______________________________________
admin

pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la